O nás

Vážené a milé zákaznice/ci,

vítáme Vás na našich stránkách, doufáme, že se Vám naše nabídky budou líbit a budete spokojené/ni.

 Jsme prodejci nového, outletového, luxusního second handového zboží, dále zboží z nadnormativních zásob výrobců (znáte to, "objednali jsme hodně, Vaše výhoda"), které se např. ve Velké Británii nesmí dále na jejím území prodávat, proto jsou poškozeny či ustřiženy štítky za krkem, vystřižena loga firem z bočních štítků atd. a na tyto skutečnosti Vás vždy v popisu upozorníme. Dále se mohou v našich nabídkách objevit oblečky ze zrušených obchodů, bankroty a jiné. Vše se Vám snažíme nabídnout za dostupnou a rozumnou cenu.

 Za ta léta jsme již získali spoustu velmi spolehlivých kontaktů na solidní prodejce jak ve Velké Británii, tak i Skotsku, Irsku, USA, Itálii, v současné době se pokoušíme o další kontakty, ale prověřování zahraničních obchodních partnerů je velmi zdlouhavé a náročné.

 Při popisu oblečení se snažíme uvést naprosto všechno, co je pro Vás důležité, samozřejmě, může se stát při takovém množství oblečení, které připravujeme, že si prostě nějaké nedokonalosti nevšimneme, ale než obleček odešleme, tak jej pečlivě kontrolujeme a pokud přijdeme na nějaký nedostatek, dáme Vám obratem tuto záležitost na vědomí. Nikdy, ale opravdu nikdy Vám nepošleme poškozený obleček (tato skutečnost se týká hlavně luxusního second handu).

Ještě k secod handovému zboží - nabízíme pouze oblečení jako nové - tedy bez skvrn, zašpinění, žmolků nebo jiných vad.

Další věcí je, že nikdy neprodáváme zboží originální asijské výroby - máme na mysli FEJKY (falzifikáty) jakéhokoli druhu, vždy Vám snažíme poskytnout pouze originál - v případě velmi luxusních padělků je to sporné, ale ty neprodáváme, myslíme si, že nabídka je již dostatečná. 

 Cena za oblečky - protože prodáváme zboží naprosto nové a outletové originálního původu, nemůžeme jít na podprahovou cenu, opravdu za tyto oblečky platíme poměrně vyšší cenu, díky kontaktům Vám můžeme nabídnout krásné originální oblečky, ale musíme vše také dobře zaplatit. Co se týká luxusního second handu, někdy jsou ceny i srovnatelné s novým i outletovým zbožím právě proto, že vypadá jako nové a právo prvního výběru není nejlevnější.

Fotografie - upřímně se přiznáváme, že fotografovat se stále učíme. S jejich kvalitou stále bojujeme, ale snažíme se je stále zlepšovat k Vaší plnné spokojenosti. 

Dotazy - snažíme se odpovědět ihned, jakmile je to možné.

Při tvotbě fotografií jsme se rozhodli jít cestou "pravdy", tzn., že k focení oblečků používáme figuríny třech velikostí - 36-38, 40-42 a 44-46, kde oblečky většinou neupravujeme, pouze ve vyjímečných případech.

U plus size velikostí nad velikost 48 již musíme lehce oblečky přizpůsobit, ale vždy tak, aby nepozbyly svůj původní střih - tedy - prodáváme opravdové oblečení, ne jeho iluzi.

Doplňování zboží - jistě dvakrát v týdnu Vám nějaký nový kousek nabídneme. 

Stálým a spolehlivým zákaznicím nabízíme individuální slevy, velmi si jich vážíme a je nám ctí s nimi obchodovat!

Platby - oblečky můžete uhradit na náš účet 160 639 903 / 0600, platby nadále budeme rozšiřovat, aby nakupování u nás bylo pro Vás co nejpohodlnější.

 Počkáme Vám s platbou - víme, že doba je těžká, každý se pereme s financemi, jak to jen jde, ale přitom se hezky obléknout chceme každá. Pokud nám napíšete, můžeme se domluvit, posečkáme s platbou, max. však 7 pracovních dní (nepočítáme víkendy).

Moc bychom si přáli, abyste s naší nabídkou byly/i spokojeny/ni a vždy, když navštívíte naše stránky, tak si také mohly/i nějaký pěkný kousek vybrat.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem